Konsultacje online – Pieski Umysł – Szkolenie psów i konsultacje Warszawa

Pieski Umysł – Szkolenie psów i konsultacje Warszawa

Szkolenie psów w Warszawie – szkolenia grupowe dla szczeniąt i dorosłych psów, konsultacje behawioralne, zajęcia indywidualne

Konsultacje online
DLA WSZYSTKICH PSÓW

Coraz więcej produktów i usług przenosi się do sfery online. Psie szkoły i trenerzy nie pozostają w tyle! Jeśli chciałbyś poznać rozwiązania swoich psich problemów, umów się na konsultację online i porozmawiajmy.

 

Konsultacja to rozmowa w trakcie, której dążymy do poznania psa i zaproponowania Wam optymalnej ścieżki rozwoju i ewentualnego dalszego treningu. Najczęściej jest to także szybka korekta Waszego postępowania i udzielenie pierwszych porad. Konsultacja trwa ok. 1-1,5 godziny. Konsultacje służą rozwiązywaniu mniejszych lub większych problemów, rozwianiu wątpliwości, udzieleniu podstawowych porad na temat wychowania psa w odniesieniu do Waszej sytuacji życiowej. Wszystkie bardzo różnorodne konsultacje łączy jedna cecha – kompleksowość – w obserwacji tego jak funkcjonujecie, w podejściu do problemu w szerszym kontekście, w proponowanych rozwiązaniach i poradach a także w budowaniu planu na przyszłość.


Kiedy wybrać konsultacje online?

Przykładowe problemy kwalifikujące na konsultację online


Nie jesteś pewny, czy Twój psi problem kwalifikuje się do konsultacji online?
Napisz do nas!


 

Szczególnie zależy nam na tym, by nasze spotkanie odbyło się bez stresu i napięcia. Nie jest naszym celem oceniać Ciebie i Twojego psa. Natomiast dążymy do tego by jak najwięcej się o Was dowiedzieć, by móc poprawnie przeanalizować i zdiagnozować sytuację. Z uwagi na to, że nie możemy zobaczyć się na żywo, niezbędnym elementem konsultacji online jest przesłanie filmów obrazujących sytuacje problematyczne.

 

  • Krok 1: zgłaszasz się do nas telefonicznie lub mailowo (poniżej guzik zapisz się lub dane w zakładce kontakt)
  • Krok 2: ustalamy datę rozmowy, krótko omawiamy problem oraz dostajesz informacje jakie materiały i filmiki musisz przygotować
  • Krok 3: opłacasz konsultację i w mailu zwrotnym otrzymujesz indywidualny link do spotkania na platformie google meet
 

Przebieg konsultacji: Po połączeniu się, sprawdzeniu czy wszystko działa jak należy, przechodzimy do zebrania wywiadu i omówienia przesłanych nagrań. Analizujemy zachowanie psa, stosowane do tej pory metody nauki oraz czynniki zewnętrzne mogące mieć wpływ na psie zachowanie.A na koniec… siadamy, podsumowujemy wszystko i ustalamy plan działania. Taki byście dali sobie radę. Niejednokrotnie potrzebujecie jeszcze spotkań treningowych by wyuczyć psa nowych pożądanych zachowań. W przeciągu kilku dni od konsultacji otrzymujesz od nas maila z podsumowaniem naszego spotkania. Pozostajemy w kontakcie i ewentualnie wybieramy termin następnego spotkania.


Informacje szczegółowe

Termin7 dni w tygodniu
Miejsceonline (google meets)
Czas trwaniaokoło 1 – 1,5h
Cena

pierwsza konsultacja: 150zł

kolejne spotkania treningowo – konsultacyjne (1h): 100zł