Nosework poziom I – Pieski Umysł – Szkolenie psów i konsultacje Warszawa

Pieski Umysł – Szkolenie psów i konsultacje Warszawa

Szkolenie psów w Warszawie – szkolenia grupowe dla szczeniąt i dorosłych psów, konsultacje behawioralne, zajęcia indywidualne

Nosework poziom I
ZAJĘCIA GRUPOWE DLA PSÓW POWYŻEJ 5 miesiąca życia

Zaproś znajomych na szkolenie!

Zapisując się wspólnie ze znajomym na szkolenie oboje dostaniecie zniżkę - 10% do widocznej ceny szkolenia!

Nosework poziom I to kurs wprowadzający do wspaniałej aktywności jaką jest detekcja zapachów. Na tych zajęciach bazujemy na naturalnych predyspozycjach wszystkich psów. Dzięki temu psy bardzo chętnie w nich uczestniczą. Nosework często stosowany jest jak wsparcie terapii behawioralnej oraz jako sposób na spożytkowanie energii, szczególnie u młodych psów.

 

Czym jest nosework?

Dla nas jest przede wszystkim ciekawą i satysfakcjonującą formą spędzania czasu z psem. Jest sposobem na podniesienie nastroju i pewności siebie u psa. Jednocześnie uważany jest za jedną ze zdrowszych form stymulacji psa – dzięki czemu pies może zaspokoić podstawowe potrzeby, wzmocnić więź z Opiekunem a także przede wszystkim wytężyć umysł. Dzięki pracy umysłowej pies może spożytkować trochę nagromadzonej energii oraz zdrowo się zmęczyć.

Patrząc na nosework z bardziej formalnej strony, jest to sport kynologiczny wywodzący się z pracy psów policyjnych. Bazuje on na detekcji, czyli wykrywaniu, zapachów. Z tą różnicą, że tutaj nie szukamy przestępców i narkotyków tylko próbki z ukrytym np. cynamonem, pomarańczą lub goździkami.

W tej aktywności wykorzystujemy naturalne predyspozycje psa, bo każdy pies węszy, lubi to i umie to robić. W związku z tym jest to świetny sport dla każdego – szczeniaka, seniora, małego i dużego psa – nie ma tutaj żadnych ograniczeń, nawet psy mające część problemów zdrowotnych i behawioralnych mogą się w to bawić.

Węch to najważniejszy zmysł u psa – jest mocno związany z emocjami i sferą społeczną, a więc komunikacją.

W planie zajęć:

Na zajęcia zapisujemy się się poprzez nasz system rezerwacji online – nakiedy.pl. System ma wbudowane płatności online, przy pomocy przelewy24.

W przypadku większości kursów warunkiem ukończenia rezerwacji jest wpłata części kwoty lub w przypadku zajęć jednorazowych – całości kwoty. Jeśli system nie prosi o dokonanie płatności online, oznacza to, że odbędzie się ona na pierwszych zajęciach.


Informacje szczegółowe

 
Termin

START 17 maja, zajęcia w środy, godz. 19:10, sala treningowa Włochy

MiejsceWarszawa, dopasowane do potrzeb uczestników
w tym: Park Skaryszewski, Pole Mokotowskie
oraz Sala Szkoleniowa Włochy: ul. Żegoty
Liczba spotkań6 zajęć 
Częstotliwość1x w tygodniu
Cena450 zł

Zaproś znajomych na szkolenie!

Zapisując się wspólnie ze znajomym na szkolenie oboje dostaniecie zniżkę - 10% do widocznej ceny szkolenia!