Otwarte treningi – Pieski Umysł – Szkolenie psów i konsultacje Warszawa

Pieski Umysł – Szkolenie psów i konsultacje Warszawa

Szkolenie psów w Warszawie – szkolenia grupowe dla szczeniąt i dorosłych psów, konsultacje behawioralne, zajęcia indywidualne

Otwarte treningi

Nasze otwarte treningi mają jedną wspólną cechę: przychodzisz na wybrane terminy, a nie na z góry ustalony cykl kursu. To daje, często nieocenioną, dawkę komfortu i nawet zapracowani mogą pozwolić sobie na treningi z psem.

Zajęcia te wykupujemy w pakietach lub jednorazowo. Głównym celem treningów otwartych jest utrzymanie satysfakcjonującego poziomu współpracy z psem oraz zbieranie wspólnych miłych doświadczeń: szlifowanie podstaw posłuszeństwa, praca nad psim układem ruchu czy kontynuacja przygody z takimi sportami jak rally o czy nosework. Treningi otwarte dają możliwość elastyczności, łatwiej wpasować je w swój grafik. Natomiast, tak jak większość szkoleń, zachęcamy by odbywały się regularnie w wybranej przez Ciebie częstotliwości.

Do wyboru pozostawiamy 4 rodzaje treningów otwartych:

  • Fitpaws – fitness dla psów
  • Rally – o
  • Nosework
  • Współpraca na 100% – treningi posłuszeństwa

Ogólne zasady treningów otwartych:

  • każdy rodzaj treningów ma ustalony limit psów na każdym spotkaniu
  • niezależnie od wybranego treningu termin ważności pakietu wynosi 2 miesiące
  • na treningi otwarte z noseworku, rally i posłuszeństwa przyjmujemy psy po podstawowych szkoleniach z tej tematyki
  • na treningi fitnessu przyjmujemy także psy, które nie miały wcześniej z tym styczności
  • zapisujemy się poprzez udostępnione poniżej grafiki


Rezerwuj online

Płatności za treningi i pakiety przyjmujemy przelewem na numer konta podany w zakładce kontakt lub gotówką/kartą na pierwszych zajęciach z nowego pakietu


Fitpaws – psi fitness OPEN

Fitpaws, czyli fitness dla psów, to wspaniała zabawa z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu oraz  prosty sposób na wsparcie kondycji naszego psa. Ćwiczenia wykonywane pod okiem instruktora pomogą nie tylko zacieśnić więź z psem, ale także budują zaufanie psa do opiekuna i uczą współpracy.

Na zajęcia zapraszamy wszystkie psy bez przeciwwskazań zdrowotnych.

Więcej o naszych zajęciach fitpaws  TUTAJ


Nosework OPEN

Zajęcia dla psów znających co najmniej podstawy noseworku, a więc – umiejących wykonywać podstawowe przeszukania na min. 6 obiektach np. pudełkach. Zapraszamy psy po naszych kursach Nosework i Nosework II oraz także pieski, które uczyły się w innych szkołach lub są samoukami :)

 


Rally-o OPEN

Przyjmujemy osoby, które już miały styczność z rally – o, znają ideę tego sportu oraz podstawowe znaki z klasy 1. Na zajęciach pracujemy nad doskonaleniem poszczególnych znaków oraz pokonujemy różnorodne tory. Duży nacisk kładziemy na hartowanie umiejętności i wprowadzanie rozproszeń. Chętni będą mieli okazję przygotować się do zawodów a następnie wspólnie całą drużyną wziąć w nich udział.