Najbliższe wydarzenia – Pieski Umysł – Szkolenie psów i konsultacje Warszawa

Pieski Umysł – Szkolenie psów i konsultacje Warszawa

Szkolenie psów w Warszawie – szkolenia grupowe dla szczeniąt i dorosłych psów, konsultacje behawioralne, zajęcia indywidualne

Najbliższe wydarzenia

 
Na tej stronie znajdziesz zbliżające się wydarzenia w naszej szkole takie jak: webinary, wykłady, seminaria czy warsztaty. Znajdą się tutaj także miłe dla ducha konkursy czy quizy, które okresowo będą pojawiać się w naszej szkole :)

Miejsce odbywania się konkretnego eventu podane jest każdorazowo w informacjach o nim.
Zajęcia, które odbywają się w sali:  do dyspozycji jest 100m sali na ul. Żegoty 8 – a więc pogodą się kompletnie nie martwimy! Przed salą znajduje się parking na 3 samochody – a więc i Opiekunowie będą mieć komfort.
 
 

Na zajęcia zapisujemy się się poprzez nasz system rezerwacji online – nakiedy.pl. System ma wbudowane płatności online, przy pomocy przelewy24.

W przypadku większości kursów warunkiem ukończenia rezerwacji jest wpłata części kwoty lub w przypadku zajęć jednorazowych – całości kwoty. Jeśli system nie prosi o dokonanie płatności online, oznacza to, że odbędzie się ona na pierwszych zajęciach.

3 grudnia, sobota, godz. 17, online – platforma clickmeeting
Webinar na żywo: Sylwester i Wigilia z psem

Wykład poświęcony najbardziej intensywnemu okresowi w psim kalendarzu!
📆Kiedy? 3 grudnia, sobota, godz. 17-19
📍Gdzie? platforma clickmeeting
_________
Jakie aspekty poruszymy❓
☑ Jak przygotować psa na wizytę rodziny w święta?
☑ Jak zadbać o psi komfort podczas Wigilii?
☑ Jak sprawić, żeby pies przestał bać się fajerwerków?
☑ Czy pocieszanie psa wzmaga jego strach?
☑ Jak reagować podczas wystrzałów, żeby pomóc psu? Jak się przygotować?
☑ Co zrobić, gdy jest już za późno na odwrażliwienie?

Mikołajkowy quiz z wiedzy o psach
4 grudnia, niedziela, godz. 12, kawiarnia Miło Bistro
Mikołajkowy Quiz wiedzy o psach z elementami edukacyjnymi

Już 4 grudnia w kawiarni Miło Bistro odbędzie się Mikołajkowy Quiz Wiedzy o psach! ☃❄🎅

❗ Część dochodu ze sprzedaży wejściówek na Quiz zostanie przekazana na rzecz Stowarzyszenia Na Rzecz Ochrony Zwierząt Nasielsk. W trakcie wydarzenia będzie można przekazać dla Stowarzyszenia dodatkowe środki do puszki.
_______
W szczegółach:
⏱ kiedy? 4 grudnia, niedziela, 12-14
📍 gdzie? Miło Bistro – najlepsza i najbardziej propsia kawiarnia jaką znamy
💰 koszt: 45zł od Uczestnika


10 grudnia, sobota, godz. 17, online – platforma clickmeeting
Webinar na żywo: Wychowanie szczeniaka – częste problemy i ich rozwiązania
🔥 Zapraszamy na webinar na żywo dla opiekunów i przyszłych opiekunów szczeniąt pt. ,,Wychowanie szczeniaka – częste problemy i ich rozwiązania” 🔥
 
Skupimy się na zrozumieniu jak uczą się szczeniaczki, by wiedzieć jak się z nimi komunikować. Powiemy m.in o tym dlaczego szczenięta biorą wiele rzeczy do pysków oraz dlaczego tak łatwo się rozpraszają i co z tym zrobić.
Ponadto porozmawiamy o ważnych na tym etapie umiejętnościach i podpowiemy jak nad nimi pracować. Pojawi się m.in temat nauki przywołania na komendę czy chodzenia na smyczy.
A przede wszystkim skupimy się na najczęstszych problemach, które mogą występować w tym okresie rozwojowym. Poruszymy m.in temat podgryzania, nauki czystości czy nadmiernych emocji. Porozmawiamy także o ważnym i głośnym temacie, o którym słyszał chyba każdy opiekun psa, czyli o socjalizacji. Dlaczego warto świadomie ją zaplanować? Jakimi zasadami powinniśmy się kierować?
 
_______
Szczegóły:
🦴 10 grudnia, godz. 17-20
🦴około 3h wykładu
🦴cena 60zł
🦴platforma clickmeeting
🦴możliwość omówienia własnych problemów
🦴 sesja pytań i odpowiedzi

więcej o webinarze tutaj

Na zajęcia zapisujemy się się poprzez nasz system rezerwacji online – nakiedy.pl. System ma wbudowane płatności online, przy pomocy przelewy24.

W przypadku większości kursów warunkiem ukończenia rezerwacji jest wpłata części kwoty lub w przypadku zajęć jednorazowych – całości kwoty. Jeśli system nie prosi o dokonanie płatności online, oznacza to, że odbędzie się ona na pierwszych zajęciach.

zajecia_i_konsultacje
Nie dasz rady wygospodarować regularnie czasu na zajęcia grupowe? Prowadzisz nieregularny tryb życia? Chciałbyś spotkać się jednorazowo i uzyskać podstawowe wskazówki? Czujesz, że Twój pies nie poradzi sobie w grupie psów? A może lubisz indywidualne podejście? Sprawdź zajęcia indywidualne - pojedyncze lub w pakiecie!

Potrzebujesz indywidualnej pomocy? 

Zapisz się na konsultację behawioralną!