Otworzyliśmy sklep internetowy! – Pieski Umysł – Szkolenie psów i konsultacje Warszawa

Pieski Umysł – Szkolenie psów i konsultacje Warszawa

Szkolenie psów w Warszawie – szkolenia grupowe dla szczeniąt i dorosłych psów, konsultacje behawioralne, zajęcia indywidualne

Otworzyliśmy sklep internetowy!

Otworzyliśmy sklep internetowy!

Po miesiącach przygotowań wreszcie udało nam się otworzyć nasz sklep. Nie bylo latwo, ale udalo nam się osiągnąć nasz główny cel – stworzyć wygodny i przejrzysty interaktywny konfigurator szarpaków. Dzięki temu każdy z Was może stać się projektantem własnego szarpaka. Wolisz długi, krótki, z piłką, czerwony, niebieski? Masz mopsa, owczarka, bordera? Dopasowany szarpak jest na wyciągnięcie ŁAPY!

Co znajdziesz w naszym sklepie?

Startujemy z 14 modelami wlasnoręcznie szytych i personalizowanych dla Was szarpaków. Każdy z nich zawiera coś atrakcyjnego dla psa – puchate owcze futro, sztuczne futerko w cukierkowych kolorach lub miękki polar. Psy uwielbiają się bawić i mają swoje preferencje. Szarpaki umożliwiają zabawę na wiele różnych sposobów m.in poprzez aport czy przeciąganie. Najważniejsze jednak jest to, że robicie to razem!

Szarpaki to doskonały motywator dla psa nie tylko w życiu codziennym, ale i w trakcie treningów. Nasze szarpaczki wykorzystywane są m.in na zajęciach z tropienia, obedience i dog frisbee.

Zabawki szyte na zamówienie

Szarpaki z owczym futrem

Najczęściej wybierane i najbardziej lubiane przez psy szarpaczki. Zapach i tekstura owczego runa sprawia, że wiele psów dałoby się za nie pokroić.  Dzięki temu owieczki stanowią doskonałe narzędzie do motywowania psa do wspólnej pracy, ale także do wspólnej zabawy. Pomagają w skupieniu i stanowią wyjątkową nagrodę.

Podobnie jak poniższe, występują w postaci z amortyzatorem i bez amortyzatora – na płaskiej taśmie.

Znajdziesz je tutaj: szarpaki z owczym futrem

Szarpaki ze sztucznym futerkiem

A co jeśli Twój pies uwielbia wszystko co miękkie i puchate, a Ty kochasz wyraziste kolory? Zdecydujcie się na sztuczne futerko – dostępne w kilku cukierkowych kolorach cieszących oko. Jego miekkość i puszystość jest atrakcyjna dla wielu psów i także dzięki temu psy bardzo chętnie chwytają szarpaczki w zęby.

Wolicie z amortyzatorem czy bez? 😉

Modele ze sztucznym futerkiem znajdziecie tutaj: szarpaki ze sztucznym futerkiem

 

Szarpaki z polarem

To modele wyjątkowo kolorowe. Do wyboru macie aż 15 kolorów polarów,z których uszyjemy dla Was szarpaczki m.in z polarowymi frędzlami.  Frędzle mogą być jedynym elementem szarpaka lub mogą być dodatkiem np. do owieczki, sztucznego futerka czy piłki.

Tą kategorię znajdziecie tutaj: szarpaki z polarem

 

Szarpaki z dodatkami

Kiedy owca, futerko i polar to za mało, nie ma problemu – możemy wkomponować coś ekstra! Chcesz by Twój pies miał futerko i piłkę w jednym szarpaku – da się zrobić! Dodatki możesz wybrać według swojego uznania. Jeśli tylko da się dołączyć daną zabawkę do szarpaka – zrobimy to!

Nasze propozycje znajdziecie tutaj: szarpaki z dodatkami

 

Jak wspomnieliśmy powyżej, istnieją jeszcze dwie kategorie: szarpaki z amortyzatorem i bez amortyzatora.

Zabawki Petsupplies

W naszej ofercie znajdziecie także zabawki takich producentów jak: Chuckit! czy JW Pet. Możecie zakupić je jako oddzielne produkty lub zapytać o możliwość wkomponowania którejś z nich w wybrany szarpak. Bestsellerowy Hol-EE Roller i lubiane Chuckit Max Glow Ball są u nas!

Zobacz dostępne zabawki tutaj: zabawki Petsupplies

Nasza misja

Naszym celem jest by każdy w naszym sklepie znalazł coś dla siebie. Udostępniamy możliwość personalizacji zabawek nie tylko poprzez wybór konkretnych kolorów i rozmiarów, ale także poprzez zmianę długości/ szerokości poszczególnych elementów. Nie jest żadnym problemem stworzenie zabawki na specjalne zamówienie – chętnie stworzymy szarpak, która spełni Wasze oczekiwania! Potrzebujesz ekstra malego, dużego szarpaczka? Napisz do nas!

W głowie mamy jeszcze conajmniej drugie tyle pomysłów na ciekawe i także personalizowane produkty m.in aktywizujące maty węchowe. Stale będziemy poszerzać naszą ofertę, bo nie ma nic bardziej motywującego niż psie szaleństwo na widok zabawki… Śledźcie nas by być na bieżąco!

 

Written by Olga Jackowska - 4 lutego, 2019 - 4525 Views