fbpx

Pieski Umysł – Szkolenie psów i konsultacje w Warszawie; Sklep z szarpakami

Rozwój psów i ich właścicieli. Kursy, szkolenia, konsultacje indywidualne z psem w Warszawie. Sklep internetowy z akcesoriami szkoleniowymi.

Otworzyliśmy sklep internetowy!
Warte uwagi, Wyróżnione

Otworzyliśmy sklep internetowy!

Po miesiącach przygotowań wreszcie udało nam się otworzyć nasz sklep. Nie bylo latwo, ale udalo nam się osiągnąć nasz główny cel – stworzyć wygodny i przejrzysty interaktywny konfigurator szarpaków. Dzięki temu każdy z Was może stać się projektantem własnego szarpaka. Wolisz długi, krótki, z piłką, czerwony, niebieski? Masz mopsa, owczarka, bordera? Dopasowany szarpak jest na wyciągnięcie ŁAPY!

Co znajdziesz w naszym sklepie?

Startujemy z 14 modelami wlasnoręcznie szytych i personalizowanych dla Was szarpaków. Każdy z nich zawiera coś atrakcyjnego dla psa – puchate owcze futro, sztuczne futerko w cukierkowych kolorach lub miękki polar. Psy uwielbiają się bawić i mają swoje preferencje. Szarpaki umożliwiają zabawę na wiele różnych sposobów m.in poprzez aport czy przeciąganie. Najważniejsze jednak jest to, że robicie to razem!

Szarpaki to doskonały motywator dla psa nie tylko w życiu codziennym, ale i w trakcie treningów. Nasze szarpaczki wykorzystywane są m.in na zajęciach z tropienia, obedience i dog frisbee.

Zabawki szyte na zamówienie

Szarpaki z owczym futrem

Najczęściej wybierane i najbardziej lubiane przez psy szarpaczki. Zapach i tekstura owczego runa sprawia, że wiele psów dałoby się za nie pokroić.  Dzięki temu owieczki stanowią doskonałe narzędzie do motywowania psa do wspólnej pracy, ale także do wspólnej zabawy. Pomagają w skupieniu i stanowią wyjątkową nagrodę.

Podobnie jak poniższe, występują w postaci z amortyzatorem i bez amortyzatora – na płaskiej taśmie.

Znajdziesz je tutaj: szarpaki z owczym futrem

Szarpaki ze sztucznym futerkiem

A co jeśli Twój pies uwielbia wszystko co miękkie i puchate, a Ty kochasz wyraziste kolory? Zdecydujcie się na sztuczne futerko – dostępne w kilku cukierkowych kolorach cieszących oko. Jego miekkość i puszystość jest atrakcyjna dla wielu psów i także dzięki temu psy bardzo chętnie chwytają szarpaczki w zęby.

Wolicie z amortyzatorem czy bez? 😉

Modele ze sztucznym futerkiem znajdziecie tutaj: szarpaki ze sztucznym futerkiem

 

Szarpaki z polarem

To modele wyjątkowo kolorowe. Do wyboru macie aż 15 kolorów polarów,z których uszyjemy dla Was szarpaczki m.in z polarowymi frędzlami.  Frędzle mogą być jedynym elementem szarpaka lub mogą być dodatkiem np. do owieczki, sztucznego futerka czy piłki.

Tą kategorię znajdziecie tutaj: szarpaki z polarem

 

Szarpaki z dodatkami

Kiedy owca, futerko i polar to za mało, nie ma problemu – możemy wkomponować coś ekstra! Chcesz by Twój pies miał futerko i piłkę w jednym szarpaku – da się zrobić! Dodatki możesz wybrać według swojego uznania. Jeśli tylko da się dołączyć daną zabawkę do szarpaka – zrobimy to!

Nasze propozycje znajdziecie tutaj: szarpaki z dodatkami

 

Jak wspomnieliśmy powyżej, istnieją jeszcze dwie kategorie: szarpaki z amortyzatorem i bez amortyzatora.

Zabawki Petsupplies

W naszej ofercie znajdziecie także zabawki takich producentów jak: Chuckit! czy JW Pet. Możecie zakupić je jako oddzielne produkty lub zapytać o możliwość wkomponowania którejś z nich w wybrany szarpak. Bestsellerowy Hol-EE Roller i lubiane Chuckit Max Glow Ball są u nas!

Zobacz dostępne zabawki tutaj: zabawki Petsupplies

Nasza misja

Naszym celem jest by każdy w naszym sklepie znalazł coś dla siebie. Udostępniamy możliwość personalizacji zabawek nie tylko poprzez wybór konkretnych kolorów i rozmiarów, ale także poprzez zmianę długości/ szerokości poszczególnych elementów. Nie jest żadnym problemem stworzenie zabawki na specjalne zamówienie – chętnie stworzymy szarpak, która spełni Wasze oczekiwania! Potrzebujesz ekstra malego, dużego szarpaczka? Napisz do nas!

W głowie mamy jeszcze conajmniej drugie tyle pomysłów na ciekawe i także personalizowane produkty m.in aktywizujące maty węchowe. Stale będziemy poszerzać naszą ofertę, bo nie ma nic bardziej motywującego niż psie szaleństwo na widok zabawki… Śledźcie nas by być na bieżąco!

 

Written by Olga Jackowska - Luty 4, 2019 - 1111 Views

Instagram

  • Takie nowości na Dog Day&Cat Day w Warszawie już w ten weekend! 🤩

Kule węchowe robione na bazie popularnych ażurek Jw Pet z grubym polarem o całkowitej średnicy ok 28cm 🎅🎉 Zapraszamy do Hali Gwardii 🤗

#kula #kulawęchowa #psiezabawki #dlapsa #targiwwarszawie #targi #zoologiczne #dogandsport #dogday #dogs
  • Krótkie niekontrolowane pogadanki. Było mało kulturalnie 🤦🧟 Gracja i Ronnie mają przed sobą jeszcze dwa zajęcia Psiego Przedszkola 💪

#psieprzedszkole #pieski #pieswszkole #groomer @trzy_klaki #porozmawiajmy #owczarek #owczarekszwajcarski #szczeniaki #puppies
  • Przeprowadziłam już kilkanaście godzin zajęć w takiej już nie nowej sali. 🤗  I ciągle mi tak czegoś brakowało.
.
.
.

ASYSTENTA.Takiego z prawdziwego zdarzenia.

Wymagania były nie małe:
👉 Nie może pobudzać szczeniaków
👉 Na potrzeby zajęć socjalizacyjnych musi być asertywny i stabilny
👉 Musi być kompaktowy i współpracujący
👉 Niedrogi w zatrudnieniu
👉 O miłej aparycji
👉 Wytrzymały, ale i miły w dotyku

Do ostatecznego starcia stanęła dwójka. Na zdjęciu asystent dumnie pozuje. Witaj w mojej szkole - OSIOŁKU 🙊😂 #osioł #osiołek #szczeniaki #asystent #psiasystent #shihtzus #shihtzu #tacysami #frajda #mojpies #dumnypies #zpsem #idealny #wychowany
  • Okres przedświąteczny czas start!🎄 Od kilku dni przeżywamy kompletne zatrzęsienie zamówień. Tak jakby Święty Mikołaj zaczął już robić świąteczne zapasy 🎅

Owieczki leżą tu i tam od rana do późna wieczorem. Frajda wczoraj nagle odkryła że leżenie na owcach jest najcudowniejszą chwilą na świecie.🤗 Jestem skłonna jej podarować jedną na legowisko, ale jeśli Arbuz się do niej dobierze to będzie niekontrolowany armagedon. 💣🌋 #owieczki #shihtzus #shihtzu #legowisko #dlapsa #wygodnie #słodkipies #słodzizna #rozpieszczona #leże #wpracy #dajspac
  • Szyjemy, listopad i grudzień to istny armagedon. Dopiero co otworzyłam salę szkoleniową, a już maile krzyczą że trzeba szyć szyć szyć!!! 🔥🔥🔥 Stąd mam nowego pracownika na pokładzie i szyjemy na cztery ręce 🧵👉👈 #maszynadoszycia #sewing #dlapsa #szycie #dlapsow #zabawkidlapsa #pracownik #nowypracownik #szarpakzowcy #pracoholiczka

Follow Me!